lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова

Запрошуємо на семінар
ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ: НАВЧАННЯ ТА ПРАКТИКА
20 липня 2016 року, Київ

Детальна інформація за посиланням: http://uni.mcfr.ua/ru/web_letter/5ejd81beox5444ijgwmw1cc7m8z34j53yg9uzfim3e3z8h3ggy3dtirbos3ddtfo5

______________________________________________________________________________

Створивши ОСББ, українці можуть отримати державну допомогу на утеплення та суттєво зменшити свої рахунки за комунальні послуги

"Ті ОСББ, які вже скористалися Урядовою програмою з енергоефективності, відчули її переваги. По-перше, ОСББ отримало безповоротну фінансову допомогу –  щонайменше 40% від суми залучених коштів на утеплення. По-друге, мешканці утепленого будинку значно скоротили витрати сімейного бюджету на оплату комунальних послуг", - так прокоментував Голова Держенергоефективності дані щотижневого моніторингу дії Державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

Сергій Савчук зауважив, що на сьогодні є багато прикладів багатоповерхівок-учасників програми, в яких економія теплової енергії та газу сягнула 45-55% після впровадження енергоефективних заходів, а витрати на комунальні послуги знизилися на 20-50%.

За його словами, інтерес до Урядової програми з енергоефективності з боку ОСББ не спадає.

Цього тижня, з 29 червня по 04 липня, до програми приєдналося ще 8 ОСББ, які залучили 1 млн грн. на проведення загальнобудинкових заходів з енергоефективності. Загалом в країні вже 272 ОСББ стали учасниками цієї програми, освоївши майже 25 млн грн. на утеплення.

Державна підтримка на утеплення продовжує користуватися попитом і серед пересічних громадян. Найбільш популярні продукти – енергоефективні матеріали та обладнання. На їх придбання близько 4,5 тис. українських сімей залучили майже 70 млн грн. лише протягом останнього тижня.

Варто відмітити, що більшу частину цих коштів – 50,2 млн грн. – освоїли 3,5 тис. родин, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальих послуг і також прийняли рішення долучитися до енергозбереження.

Крім того, протягом останніх семи днів приватні домогосподарства залучили 2,5 млн грн. на придбання 155 негазових котлів.

Всього за останній тиждень у рамках програми освоєно коштів на утеплення у сумі 73,4 млн гривень.

За весь час дії державної програми з енергоефективності залучено понад 2,2 млрд грн. на утеплення.

Детальніше про розміри безповоротної фінансової допомоги на утеплення читайте на сайті Держенергоефективності за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Моніторинг 05.07.2016

______________________________________________________________________________

Щодо імпорту рослинної олії з України

______________________________________________________________________________

Щодо організації ознайомчих поїздок «Holland Innovation Tours»

______________________________________________________________________________

За весь період дії програми «теплих» кредитів у червні цього року залучено рекордну суму коштів на утеплення - 350 млн гривень

Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу реалізації державної підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

Лише за місяць населенню та ОСББ на придбання «негазових» котлів, енергоефективного обладнання й матеріалів видано 21180 «теплих» кредитів на суму 350 млн гривень. З них малозабезпечені родини залучили 221 млн гривень на покупку енергоефективних продуктів, що становить 14 989 кредитів.

За останній тиждень червня, з 21 по 29 червня 2016 року, учасниками програми з утеплення житла залучено 4826 «теплих» кредитів сумою 78,9 млн гривень.

Найбільшою популярністю як серед населення, так і ОСББ, користувалися енергоефективні матеріали та обладнання – 4639 «теплих» кредитів на суму 74,96 млн гривень.

Друге місце за кількістю виданих енергоефективних кредитів посідають «негазові» котли», на придбання яких залучено 3,19 млн грн і оформлено 181 кредит.

Також, 3428 «теплих» кредитів на суму 49,48 млн гривень видано субсидіантам.

Зацікавленість «теплими» кредитами спостерігалася з боку ОСББ. Так, з 21 по 29 червня 2016 року до програми з утеплення  долучилося ще 6 ОСББ, які залучили 705 тис гривень на придбання енергоефективного обладнання і матеріалів. Загалом, з початку дії програми ОСББ отримано 264 енергоефективні кредити.

«Сьогодні Держава надає населенню унікальну можливість – отримати безповоротну фінансову допомогу на утеплення. І, варто відмітити, що програма має велику підтримку з боку самих учасників. Адже, впровадження заходів з енергозбереження у помешканнях допомагає заощадити кошти на оплаті комунальних послуг й підвищити комфорт в оселях», -  зауважив Голова Агентства та додав, що за весь час дії програми в цьому місяці Сумщина стала лідером за кількістю взятих «теплих» кредитів у регіональному розподілі.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Моніторинг_29.06.2016

______________________________________________________________________________

Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік, що здійснюються без проведення процедур закупівель

Теофіпольська центральна районна лікарня  Хмельницької області

______________________________________________________________________________

Більше 2 млрд гривень залучено населенням на утеплення за програмою «теплих» кредитів

Повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи оперативні дані моніторингу державної програми стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

«Цього тижня населенням залучено чергову рекордну суму коштів на придбання енергоефективних продуктів за програмою «теплих» кредитів», - підкреслив Сергій Савчук та додав, що з 13 по 21 червня ц.р. оформлено 6352 «теплі» кредити на суму 103,9 млн гривень.

Попитом продовжують користуватися «негазові» котли, на придбання яких лише за тиждень видано 252 кредити сумою 4,2 млн гривень.

Серед учасників програми найбільш популярним енергоефективним продуктом залишається придбання матеріалів і обладнання. За цей тиждень залучено 6096 «теплих» кредитів на суму майже 99 млн гривень.

Також, до програми продовжують активно долучаються субсидіанти. З 13 по 21 червня п.р. ними залучено 67,4 млн гривень на 4571 «теплий» кредит.

За цей тиждень до програми долучилося ще 4 ОСББ, які взяли 700 тисяч гривень на проведення заходів з утеплення. Загалом, за весь період дії програми ОСББ видано 258 кредитів, загальною сумою майже 23 млн гривень.

«Сьогоднішня статистика вчергове підтвердила, що у 2014 році Уряд зробив правильний крок, прийнявши програму з утеплення житла. За час її існування інтерес з боку населення, ОСББ та субсидіантів постійно зростає і громадяни вже залучили великі кошти на енергозбереження в житлі», - повідомив Голова Агентства та додав, що такий механізм співфінансування заходів з енергоефективності - це реальна можливість провести термомодернізацію житла в масштабах всієї країни.

Від початку дії програми, станом на 21 червня 2016 року, державною підтримкою скористалося близько 150 тисяч домогосподарств на суму більше 2 млрд гривень.

Оперативка_Котли+Матерiали+ОСББ_21.06

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Кредитування «зелених» проектів для малого та середнього бізнесу стає доступнішим

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7% у доларах США та з 9% до 6,7% у євро.

Кредитуватимуть інвестиційні «зелені» проекти, зокрема, в таких напрямках: проведення заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження; скорочення споживання природних енергоресурсів; використання відновлюваних джерел енергії (вітряні парки, сонячні парки, гідроелектростанції) тощо.

Еко-кредити видаватимуть як на придбання нового енергоефективного чи екологічного обладнання, так і на заміну або модернізацію наявного обладнання.

«Сьогодні трендом провідних світових країн стало вкладати інвестиції на користь відновлюваної енергетики, а ніж традиційної. І з кожним роком сума коштів у екологічно чисті проекти збільшується», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що Україна теж у цьому тренді.

«Завдяки підтримці іноземних партнерів та появі на вітчизняному ринку провідних світових гравців, які можуть надавати не лише технічну та експертну, а й фінансову допомогу, в України з’являється більше можливості стимулювати впровадження «зелених» проектів», - зазначив Сергій Савчук.

«Така фінансова підтримка України дозволила знизити процентну ставку на еко-кредити, що додатково сприятиме збільшенню кількості реалізованих проектів з відновлюваної енергетики», - наголосив Сергій Савчук.

Довідково:

18 травня 2016 року IFC (Міжнародна фінансова корпорація (член Світового банку) та АБ «Укргазбанк» підписали Угоду про співпрацю щодо фінансування компаній, які бажають запровадити відновлювані та енергозберігаючі технології.

Метою такої співпраці є спрощення доступу цих компаній до фінансових ресурсів.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Попит на «теплі» кредити продовжує демонструвати позитивну динаміку

Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук оперативні дані моніторингу програми з енергоефективності.

З 6 по 13 червня 2016 року учасники програми оформили 4166 «теплих» кредитів на суму 69 млн. гривень.

З них: 169 кредитів на придбання «негазових» котлів на суму 2,8 млн гривень та 3991 кредит на енергоефективні матеріали і обладнання на суму 65,59 млн гривень.

Крім того, зростає інтерес до програми і з боку ОСББ, які цього тижня оформили 6 кредитів на суму 603,7 тис гривень.

Неабиякою популярністю програма продовжує користуватися і серед субсидіантів. Так, лише за тиждень ця категорія населення взяла 3162 кредити на суму майже 47 млн гривень.

«Цього тижня статистика вкотре підтвердила, що попит на енергоефективні продукти в рамках Урядової підтримки з енергозбереження для населення та ОСББ показує позитивну динаміку. Це гарний показник зміни свідомості населення щодо ефективного використання енергоресурсів, а також залучення місцевої влади до державної програми», - поінформував Голова Агентства та додав, що завдяки залученню коштів місцевих бюджетів на компенсацію частини відсотків або ж суми «теплих» кредитів, кількість учасників програми суттєво збільшується, а «теплі» кредити стають доступнішими пересічному українцю.

Найактивніше до програми долучаються мешканці Львівської, Київської, Сумської та Вінницької областей.

Загалом, з початку дії програми більше 140 тисяч родин скористалися «теплими» кредитами на суму майже 2 млрд гривень.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

______________________________________________________________________________

У 2016 році Держенергоефективності відшкодовано 236,56 млн гривень позичальникам «теплих» кредитів

Відповідно до зведених реєстрів позичальників Ощадбанку, Укргазбанку та Укрексімбанку з держбюджету у цьому році вже відшкодовано більше 236 млн гривень учасникам  Програми державної підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

З них: ОСББ-учасники програми у п.р. отримали компенсацію частини суми «теплих» кредитів в розмірі 1,75 млн гривень.

Населенню, яке купувало в кредит «негазові» котли, відшкодовано 10,21 млн гривень. Позичальникам, які придбали енергоефективне обладнання та матеріали, держава вже повернула 224,59 млн гривень.

Останнє відшкодування позичальникам «теплих» кредитів Агентством здійснено у травні цього року в сумі близько 85 млн гривень.

Загалом, з початку дії програми з держбюджету відшкодовано 540,8 млн гривень.

«Програма з енергоефективності успішно діє із жовтня 2014 року. За цей час вона довела затребуваність та показала готовність населення до заміщення газу, енергозбереження, залучення власних коштів на впровадження енергоефективних заходів», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що відшкодування частини суми енергоефективних кредитів в розмірах від 20% до 70% здійснюється кожного місяця, в порядку черговості надходження до Держенергоефективності зведених реєстрів позичальників від уповноважених банків.

Сьогодні вже можна навести успішні приклади реалізації громадянами енергоефективних проектів за державною програмою з термомодернізації житла. Наприклад, після впровадження енергоефективних заходів в окремих багатоповерхових будинках витрати на житлово-комунальні послуги знизилися на 20-50%, а зменшення споживання теплової енергії та газу сягає від 45 до 55%.

«Звертаю увагу всіх, хто розпочинає підготовку до наступного опалювального сезону 2016-2017 року та прагне зменшити витрати на комунальні послуги і підвищити енергоефективність власного житла – саме зараз час долучитися до державної програми з утеплення. Вона доступна всім. Варто лише визначитися, які саме енергоефективні заходи потрібно впровадити, оформити «теплий» кредит та згодом отримати компенсацію від держави», - закликав Сергій Савчук та додав, що більше інформації можна отримати в Call-центрі Держенергоефективності.

Довідково:

В рамках програми стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів кредитують три державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, та Укрексімбанк.

За «теплими» кредитами держава відшкодовує частину суми кредиту в таких розмірах:

20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн.) – на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім газу та електроенергії) для фізичних осіб;

30% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн.) – на енергоефективне обладнання та матеріали для фізичних осіб;

40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку) - на енергоефективне обладнання та матеріали для ОСББ;

70% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн.) для отримувачів субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім газу та електрики) та енергоефективного обладнання та матеріалів.

З переліком енергоефективних матеріалів та обладнання, на придбання яких здійснюється відшкодування частини суми кредиту, можна ознайомитися за посиланням:

http://saee.gov.ua/sites/default/files/perelick_materialiv/Perelik.Vidkoreg.pdf

В Держенергоефективності діє Call-центр для надання населенню та ОСББ роз’яснень щодо програми «теплих» кредитів: тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57 та e-mail: energoefect@saee.gov.ua, energoefect2@saee.gov.ua, energoefect3@saee.gov.ua, energoefect@ukr.net.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

До уваги суб’єктів господарювання

______________________________________________________________________________

УВАГА семінар

______________________________________________________________________________

До уваги суб’єктів підприємництва

______________________________________________________________________________

Про проведення національного молодіжного відеофестивалю PLURAL+UKRAINE

______________________________________________________________________________

Щодо проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості "Веселка миру"

______________________________________________________________________________

Нововведення до порядку призначення субсидій на літньо-осінній та осінньо-зимовий періоди 2016-2017 років

______________________________________________________________________________

Україна - ЄС: реалії та перспективи співпраці

______________________________________________________________________________

Продовжено термін подання заяв на посади керівників та заступників керівників бюро правової допомоги!

______________________________________________________________________________

Міністерство комерції Китайської Народної республіки запрошує

______________________________________________________________________________

Про проведення конкурсів для дітей

______________________________________________________________________________

До уваги засновників громадських формувань!

______________________________________________________________________________

Лист Теофіпольського районного управління юстиції від 12.05.2016 "Про державну реєстрацію"

______________________________________________________________________________

Семінар

"Розробка та впровадження систем безпечністі харчової продукції на основі принципів НАССР в закладах громадського харчування"

______________________________________________________________________________

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності

в житловому секторі та механізм іх державної підтримки

______________________________________________________________________________

Щодо рекомендацій до розроблення плану соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади

______________________________________________________________________________

Про американську програму бізнес стажування «Інновації та ефективність в агробізнесі»

______________________________________________________________________________

До уваги підприємств та організацій району

______________________________________________________________________________

До уваги підприємств та організацій району

______________________________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації від 04.04.2016 № 98/2016-р Зареєстроване Теофіпольським РУЮ  05.04.2016 №3/441

"Про визнання таким що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.09.2010 № 75/2010-р "

______________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

З ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

______________________________________________________________________________

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації на підставі статті 20 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", а також статті 20 Закону України "Про відходи" та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 1216 від 03.08.1998 р. "Про затвердження Порядку ведення реєстру місць видалення відходів" повідомляє про необхідність надання та погодження паспорта місць видалення відходів сільським та селищним радам, які включені в перелік власників непаспортизованих місць видалення відходів.

Додаток: перелік селищних та сільських рад, яким необхідно скласти та подати на затвердження паспорт місць видалення відходів до Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації

______________________________________________________________________________

Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік, що здійснюються без проведення процедур закупівель

Теофіпольська центральна районна лікарня  Хмельницької області

______________________________________________________________________________

Продцедура адміністративного оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора

Зразок скарг нерухомого майна

Зразок скарг бізнес

______________________________________________________________________________

Інвестиційна конференція у Сараєво

______________________________________________________________________________

До уваги суб’єктів господарювання

______________________________________________________________________________

Оголошення про конкурс на визначення робочого органу-підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Теофіпольського району

______________________________________________________________________________

Річна національна програма співробітництва Україна-НАТО на 2016 рік

______________________________________________________________________________

Засідання круглого столу з питань розвитку легкої промисловості Хмельниччини та виходу на ринки ЄС

Засідання круглого столу. Анкета учасника

______________________________________________________________________________

Щодо сприяння українським компаніям-імпортерам отримати допомогу у пошуках партнерів із США

Щодо сприяння українським компаніям-імпортерам отримати допомогу у пошуках партнерів із США. Додаток 1

Щодо сприяння українським компаніям-імпортерам отримати допомогу у пошуках партнерів із США. Додаток 2

______________________________________________________________________________

Щодо співпраці українських підприємств

Щодо співпраці українських підприємств додаток

______________________________________________________________________________

Податкова реформа

______________________________________________________________________________

Декларування доходів громадян

______________________________________________________________________________

Податок на прибуток підприємств

______________________________________________________________________________

Щодо виставково-ярмаркових заходів Республіці Білорусь  у 2016 році

______________________________________________________________________________

Додаток до річного плану закупівель Теофіпольського ЦПМСД на 2016 рік

______________________________________________________________________________

Щодо безкоштовного сервісу для налагодження співробітництва з фінськими компаніями

______________________________________________________________________________

Щодо сприяння експорту української продукції 2

______________________________________________________________________________

Щодо сприяння експорту української продукції

______________________________________________________________________________

ЗВІТ про використання бюджетних коштів Теофіпольською районною державною адміністрацією за 2015 рік

______________________________________________________________________________

Про програму бізнес стажування «Управління ланками поставок»

______________________________________________________________________________

Додаток до річного плану закупівель Теофіпольського ЦПМСД (зі змінами) за 2015 рік

______________________________________________________________________________

Щодо ринку курятини ОАЕ

______________________________________________________________________________

Щодо сприяння експорту української продукції

______________________________________________________________________________

Додаток до річного плану закупівель Теофіпольської ЦРЛ за 4 квартал 2015 рік

______________________________________________________________________________

ТОВ "УкрКазРекрутинг"

______________________________________________________________________________

Щодо діяльності ТОВ Укравтономгаз

______________________________________________________________________________

Щодо участі у виставці та конференції в Узбекистані

______________________________________________________________________________

Щодо міжнародних тендерів

______________________________________________________________________________

Щодо співпраці

 

До Хмельницької обласної державної адміністрації надійшов лист від 25 листопада 2015 року №25/11-3 Асоціації землевласників і підприємців Херсонської області «Регіон» із пропозицією постачання (лізинг, кредитування, інше за домовленістю) продукції промислового сектора Республіки Білорусь а саме:

- МАЗ (вантажні автомобілі різних категорій, великий асортимент причіпної техніки, автобуси, тролейбуси);

- БелАЗ (кар'єрна техніка самоскиди великої та особливо великої вантажопідйомності (30-320 т.), Дорожньо-будівельна техніка (фронтальні навантажувачі, бульдозери), машини для обслуговування кар'єрів і кар'єрної техніки, спеціалізований транспорт для металургійної промисловості, аеродромні тягачі для буксирування літаків вагою до 260 т.);

- будівельна техніка (крани будівельні навантажувачі одно- і багато ковшові, вилочні, екскаватори, машини для лісопиляння і лісозаготівель, лісонавантажувачів та лісопідйомників, машин і устаткування для будівництва та утримання автомобільних доріг, грейдери, машин для міського муніципального господарства та ін.);

- двигуни, підшипники та інші запчастини до вищезгаданої техніки;

- тракторного і сільськогосподарського машинобудування (колісна тракторна техніка, зернозбиральні та кормозбиральні машини, трактори, спецтрактори, спецтехніка, лісові машини);

- шини (більше 160 типорозмірів для легкових, вантажних, великовантажних автомобілів, автобусів, тролейбусів, підйомно-транспортних і будівельно-дорожніх машин, тракторів і сільськогосподарської техніки, кар'єрної техніки);

Асоціація «Регіон» бере на себе зобов'язання з організації та ведення угод, управління процесами і поставками.

За додатковою інформацією просимо звертатися: 3344210@ukr.net та за                                 тел. +380504697351.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

____________________________________________________________________

Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців управлінь юстиції області (старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Теофіпольського районного управління юстиції (тимчасова).

За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи та державної служби головного територіального управління юстиції (м.Хмельницький, вул. Грушевського, 87, каб. 408, тел. 65-60-77, сайт http://justice-km.gov.ua).

Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців управлінь юстиції області (старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Теофіпольського районного управління юстиції (тимчасова).

За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи та державної служби головного територіального управління юстиції (м.Хмельницький, вул. Грушевського, 87, каб. 408, тел. 65-60-77, сайт http://justice-km.gov.ua).

____________________________________________________________________

Керівникам про альтернативну енергетику

____________________________________________________________________

Лист ТОВ Альян Економ Україна

____________________________________________________________________

Про державні закупівлі товарів та послуг в Греції

____________________________________________________________________

САБІТ

спеціальна американська програма ділового стажування

____________________________________________________________________

                                            Семінар з енергоефективності.

 

          Державним Агентством з енергоефективності  та енергозбереження України проводиться широкомасштабна роз’яснювальна робота серед населення, спрямованої на популяризацію механізмів державної підтримки  щодо  утеплення житлових будинків та придбання негазових котлів.

         З  урахуванням  зростаючих тарифів на енергоресурси для населення  постає крайня  необхідність  в донесенні  інформації  щодо державної програми  утеплення на  рівень кожного населеного пункту.

Так, 4 листопада 2015 року  в приміщенні Теофіпольської районної державної адміністрації   відбувся    семінар  з енергоефективності.

Енергозбереження - пріоритетний напрямок державної політики України. З огляду на важливість проблеми заощадження енергії в глобальному масштабі, практично у всіх країнах проводяться різні заходи, покликані зменшити кількість споживаної енергії як у промисловій, так і в соціальній сферах. У багатьох країнах світу прийняті національні програми по енергозбереженню. Така програма розроблена й у нашій країні.

Для населення Уряд розробив низку програм з енергозбереження, які допоможуть платити менше за житлово-комунальні послуги. Зокрема,  Державна програма енергоефективності передбачає: відшкодування для фізичних осіб 20% тіла кредиту на придбання твердопаливних котлів, а також відшкодування 30% на придбання матеріалів для впровадження енергозберігаючих заходів та 40% для ОСББ, ЖБК (житлово-будівельні кооперативи) для впровадження енергозберігаючих заходів у багатоквартирних будинках. 

На реалізацію таких механізмів для населення у 2015 році передбачено 344 млн. грн., в 2016 році робота даної програми буде продовжена.

Це цільові європейські кошти, які можуть використовуватись лише для енергоефективних заходів.

Наразі, компенсація відбуватиметься через АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк» - які беруть участь у програмі.

В залежності від запроваджених заходів українські родини можуть вдвічі зменшити рахунки, зокрема на опалення.

Фінансова доступність енергоефективності в поєднанні із новою системою адресних субсидій є ключовим фактором реформи сфери енергетики.

На семінар були запрошені представники банківських установ, які надали інформацію про умови кредитування банками заходів з енергозбереження для фізичних осіб  та  фахівці компаній, які інформували про сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та облаштування систем опалення.

____________________________________________________________________

Про американську програму бізнес стажування "Енергоефективність і відновлювальні джерела

Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz