lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у територіальній громаді соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

 

Мета діяльності: сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

 

Завдання: надання допомоги особам та соціальним групам, які її потребують, розвиток у них техніки подолання труднощів і вироблення навичок самодопомоги через такі види соціальної роботи, як соціальне обслуговування, соціальний супровід, соціальна профілактика, соціальна реабілітація, соціальне інспектування.

 

Пріоритетні напрями діяльності:

соціальна робота з різними категоріями сімей;

подолання безпритульності та бездоглядності;

сприяння розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

профілактика соціально небезпечних хвороб та формування навичок здорового способу життя в дитячому та молодіжному середовищі;

надання соціальної підтримки неповнолітнім та молоді, які перебувають/ звільняються з місць позбавлення волі або засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

 

Принципи діяльності:

законність

дотримання і захист прав людини

доступність

конфіденційність

добровільність клієнтів у прийнятті допомоги

 

Види соціальних послуг:

Психологічні послуги   надання консультаційних послуг клієнтам з питань психічного здоров′я та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем, застосування психодіагностики,  проведення тренінгів з метою психокорекції та психологічної адаптації людини.

Соціально-педагогічні послуги – виявлення та сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, організація індивідуального навчального, виховного та корекційного процесів. Залучення до роботи з клієнтами різноманітних закладів, громадських організацій, зацікавлених осіб.

Соціально-медичні послуги – спрямовані на запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів окремих осіб та в «групах ризику», формування здорового способу життя, працетерапія.

Соціально-економічні послуги  допомога сім′ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, що реалізується у формі надання адресної натуральної чи грошової допомоги.

Юридичні послуги – надання консультацій з питань чинного законодавства, здійснення захисту прав та інтересів осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Інформаційні послуги – надання інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації (довідкові послуги); розповсюдження просвітницьких та культурно-освітніх знань (просвітницькі послуги); формування певних уявлень і ставлення суспільства до соціальних проблем (рекламно-пропагандистські послуги).

 

Основними користувачами послуг Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є:

Сім’ї:

сім'ї з дітьми,  які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно: у зв'язку з інвалідністю батьків або дітей, вимушеною міграцією, наркотичною або алкогольною залежністю одного з членів сім'ї, його перебуванням у місцях позбавлення волі, насильством у сім'ї, безпритульністю, сирітством, зневажливим ставленням і негативними стосунками в сім'ї, безробіттям одного з членів сім'ї;

багатодітні сім'ї;

сім'ї, в яких існує ризик передачі дитини до закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

неповнолітні одинокі матері (батьки), яким потрібна підтримка;

Сім’ї кандидатів на сімейні форми виховання, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, опікуни/піклувальники, усиновителі;

Діти:

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

діти з функціональними обмеженнями;

неповнолітні, які повернулися з місць позбавлення волі;

неповнолітні, засуджені до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі;

діти, які постраждали від насильства або жорстокого поводження.

Молодь:

молодь, яка повернулась з місць позбавлення волі;

молоді люди, засуджені до покарань не пов'язаних із позбавленням волі;

молодь з проблемами вживання психоактивних речовин;

учнівська та студентська молодь.
Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz