lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова

Як ми вже повідомляли, Законом України від 14 жовтня 2014 р. 1701-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» (далі закон), який набув чинності 25 листопада 2014 р., встановлено, що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців вимагається вносити інформацію про:

кінцевого вигодоодержувача юридичної особи;

кінцевого вигодоодержувача її засновника, якщо засновник — юридична особа;

структуру власності засновників — юридичних осіб, яка дає можливість встановити фізичних осіб — власників істотної участі цих юридичних осіб.

Відповідні відомості має бути вказано під час подання державному реєстратору реєстраційних карток.

Юридичні особи, зареєстровані до набуття чинності Законом України ? 1701-VII, мали подати державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник — юридична особа, упродовж 6 міс. ( до 25 травня 2015р.)

Однак 21 травня Парламент ухвалив Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи», яким продовжено термін подання юридичними особами відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) ще на 4 міс. (до 25 вересня 2015р.).   25 травня Закон України ? 475-VIII підписав Президент України. Документ набув чинності 26 травня у зв’язку з опублікуванням в «Голосі України» ? 91.

Для внесення вищезазначених відомостей до Єдиного державного реєстру представнику юридичної особи слід подати державному реєстратору реєстраційну картку за Формою 4. Згідно з ч. 2 ст. 8 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) має бути нотаріально засвідчена.

ВІДОМОСТІ ПРО КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА (КОНТРОЛЕРА) НЕ ПОДАЮТЬСЯ:

1. Фізичними особами-підприємцями, юридичними особами: політичними партіями, творчими спілками та їх територіальними осередками, адвокатськими об’єднаннями, торгово-промисловими палатами, державними органами, органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями, релігійними організаціями, державними та комунальними підприємствами.

2. Юридичними особами, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками.

Примітка: якщо учасниками юридичної особи є фізичні та юридичні особи чи лише юридичні особи – відомості про контролера подаються; якщо з відповідної кількості учасників-фізичних осіб юридичної особи не всі особи є кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) юридичної особи, в такому разі відомості про наявних контролерів юридичної особи подаються (наприклад, 3 з 6 учасників юридичної особи є контролерами – відомості будуть подаватися щодо 3 учасників).

Штрафні санкції

Законом 1701 внесено доповнення до КпАП, яким доповнено ст. 166-11 кодексу частиною 5, в якій передбачається адміністративна відповідальність керівника юрособи за неподання інформації про контролера держреєстратору, і за це встановлено штраф від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів громадян, тобто від 5100 до 8500 грн.

____________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

«09 липня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно Теофіпольського районного управління юстиції.

Термін подання документів – по 07 серпня 2015 року.

Детальніша інформація розміщена на сайті головного територіального управління юстиції http://justice-km.gov.ua/?dep=page&dep_up=698&dep_cur=2448

____________________________________________________________________________________________

До уваги суб’єктів господарювання змінилися реквізити

            На виконання доручення Міністерства юстиції України повідомляємо, що  відповідно до змін, внесених до статті 10 Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” (від 31.07.2014 № 1622-VII, набрав чинності 03.08.2014)  з 1 серпня 2014 року до доходів Державного бюджету на 2014 рік належить плата за одержання інформації з державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

         У зв'язку з цим, зазначаю що:

  •  у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно змінилися реквізити рахунків за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  у формі витягу (розмір плати 120 грн):

 

Найменування послуги:  Витяг з

Державного реєстру прав на нерухоме майно

Отримувач:  Ук у Теофіп. р-ні/Теофіп. р-н/24060300,

код ЄДРПОУ- 37896358;

р/ р  31112115700465

МФО 815013

Тариф/розмір плати, грн.:  120,00             

Банк одержувача: ГУДКСУ у Хмельницькій обл.

Суб’єкт надання послуги:  Реєстраційна служба

Теофіпольського РУЮ

 

 

  • у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців змінились реквізити рахунків за надання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (виписки, витягу, довідки):

 

  1. Одержувач: УК у Теофіпольському р-ні/ Теофіпольський р-н

Код доходу 24060300

код ЄДРПОУ 37896358

р/р №31112115700465

Банк одержувача: ГУДКСУ у

Хмельницькій області

МФО 815013

Плата за одержання  виписки 17 грн.

 

  1. Одержувач: УК у Теофіпольському р-ні/ Теофіпольський р-н

Код доходу 24060300

код ЄДРПОУ 37896358

р/р №31112115700465

Банк одержувача: ГУДКСУ

 у Хмельницькій області

МФО 815013

Плата за одержання  ВИТЯГУ _____ грн.

 

  1. Одержувач: УК у Теофіпольському р-ні/ Теофіпольський р-н

Код доходу 24060300

код ЄДРПОУ 37896358

р/р №31112115700465

Банк одержувача: ГУДКСУ

 у Хмельницькій області

МФО 815013

Плата за одержання  ДОВІДКИ 20,40 грн.

 

  1. Одержувач: УК у Теофіпольському р-ні/ Теофіпольський р-н

Код доходу 24060300

код ЄДРПОУ 37896358

р/р №31112115700465

Банк одержувача: ГУДКСУ

 у Хмельницькій області

МФО 815013

Плата за публікацію повідомлення 51 грн.

 

Начальник реєстраційної служби                           

Ю. Коломисюк

__________________________________________________________________________

До уваги фізичних осіб-підприємців!

Спрощено процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців

8 липня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності за заявницьким принципом» від 13 травня 2014 № 1258-VII (далі – Закон № 1258-VII).

На сьогодні, для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем за її рішенням фізична особа-підприємець або уповноважена нею особа повинна подати або надіслати державному реєстратору лише реєстраційну картку на проведення державної реєстрацій припинення підприємницької діяльності фізичною особою за її рішенням (форма № 12).

Державний реєстратор, після отримання реєстраційної картки, у разі відсутності підстав для залишення такої реєстраційної картки без розгляду, зобов'язаний не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цього документа:

  1. внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем;

  2. видати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) заявнику повідомлення про внесення такого запису до ЄДР.

Крім того, змінено порядок припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за судовим рішенням, що не пов'язане з банкрутством фізичної особи-підприємця. Відтепер, у разі надходження до реєструючого органу судового рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем, державний реєстратор, не пізніше наступного робочого дня з дати надходження такого судового рішення, особисто заповнює реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця у зв'язку з постановленням судового рішення та вносить до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем у зв'язку з постановленням судового рішення та в той же день видає (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) фізичній особі-підприємцю повідомлення про внесення такого запису. Зауважимо, що вчинення додаткових дій фізичною особою - підприємцем для припинення нею підприємницької діяльності не передбачається. Фізична особа-підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем.

За додатковою інформацією прошу звертатися до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за тел. 3-04-77.

Начальник реєстраційної служби

Теофіпольського РУЮ Коломисюк Ю.В.

_______________________________________________________________________________

До уваги фізичних осіб-підприємців!

Проводиться державна реєстрація  припинення підприємницької діяльності ФОП, які подали заяву про припинення до 8 липня 2014

 

8 липня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності за заявницьким принципом» від 13 травня 2014 № 1258-VII (далі – Закон).

Відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону, якщо до 8 липня 2014 від фізичної особи - підприємця надійшла заява про припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем, але не надійшла реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням, то державний реєстратор зобов’язаний не пізніше місяця з дня набрання чинності Законом (з 8 липня 2014 до 08 серпня 2014):

  1. заповнити реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням;

  2. внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем та видати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) цій фізичній особі повідомлення про внесення такого запису.

У зв’язку з вищевказаним, фізичній особі-підприємцю, яка, до 8 липня 2014 подала державному реєстратору заяву про припинення нею підприємницької діяльності, необхідно звернутися до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за місцем реєстрації фізичної особи-підприємця та отримати повідомлення про внесення державним реєстратором до ЄДР запису про припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем.

За додатковою інформацією прошу звертатися до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за тел. 3-04-77.

 

Начальник реєстраційної служби

Теофіпольського РУЮ Коломисюк Ю.В.

 

Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz