lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова

       При розгляданні пакету документів поданих суб'єктом господарювання для видачі документа дозвільного характеру (далі - ДДХ) регіональні та місцеві дозвільні органи можуть прийняти рішення про надання відмови у видачі ДДХ (письмове повідомлення про відмову у видачі документа  дозвільного характеру в якому зазначаються передбачені законом підстави для такої відмови).

      Державний адміністратор не пізніше наступного робочого дня з дня  отримання від регіонального або місцевого дозвільного органу  письмового повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру повідомляє суб'єкта господарювання про час та місце отримання письмової відмови у видачі документа дозвільного характеру.  

     Письмове повідомлення регіонального  або  місцевого дозвільного  органу  про відмову у видачі документа дозвільного характеру видається    державним адміністратором    суб'єкту господарювання   або   уповноваженій  ним  особі  під  підпис  про одержання. 

     У разі  нез'явлення суб'єкта господарювання або уповноваженої ним особи для одержання  письмового  повідомлення  про  відмову  у видачі  документа дозвільного характеру протягом двох робочих днів з дня закінчення встановленого законом строку розгляду  заяви  про видачу документа дозвільного характеру та документів, що додаються до неї,  державний адміністратор направляє  письмове  повідомлення регіонального  або  місцевого  дозвільного  органу  про  відмову у видачі  документа  дозвільного  характеру  суб'єкту господарювання поштовим  відправленням з описом вкладення. 

 

Підставами для  відмови  у  видачі  документа  дозвільного характеру є: 

- подання суб'єктом господарювання неповного пакета документів, необхідних для одержання документа дозвільного  характеру,  згідно із встановленим вичерпним переліком;

- виявлення в  документах,  поданих  суб'єктом  господарювання, недостовірних відомостей;

- негативний висновок за результатами проведених  експертиз  та обстежень  або  інших наукових і технічних оцінок,  необхідних для видачі документа дозвільного характеру.

    Законом   можуть   встановлюватися   інші   підстави    для    відмови   у   видачі   документа дозвільного характеру.

    Відмова     у    видачі    документа   дозвільного   характеру   за підставами, не передбаченими законами, не допускається.

    У разі  усунення  суб'єктом  господарювання причин,  що стали підставою для відмови у видачі  документа  дозвільного  характеру, повторний  розгляд  документів  здійснюється  дозвільним органом у строк,  що  не  перевищує  п'яти  робочих  днів  з  дня  отримання відповідної заяви суб'єкта господарювання, документів, необхідних для видачі документа  дозвільного  характеру,  і  документів,  які засвідчують  усунення  причин,  що  стали  підставою для відмови у видачі  документа  дозвільного характеру, якщо інше не встановлено законом. 

    При повторному розгляді документів не допускається відмова  у видачі   документа  дозвільного  характеру  з  причин,  раніше  не зазначених  у  письмовому  повідомленні  заявнику   (за   винятком не усунення  чи  усунення не в повному обсязі заявником причин,  що стали підставою для попередньої відмови).

 

    У разі якщо у встановлений законом строк суб'єкту господарювання не  видано  або не направлено документ дозвільного характеру або рішення про відмову у його видачі, то через десять робочих днів з дня закінчення встановленого строку для видачі або відмови у видачі документа   дозвільного характеру суб'єкт господарювання  має  право  провадити  певні  дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності. Копія заяви  (опису  прийнятих  документів)  з  відміткою  про  дату їх прийняття є підтвердженням подачі заяви та документів державному адміністратору або дозвільному органу. 

 

 

 

Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz