lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова

ДОЗВІЛЬНИЙ ЦЕНТР

            Дозвільний центр працює у напрямку спрощення процедури видачі документів дозвільного характеру, оптимізації документообігу, зменшення часових та інших витрат, зумовлених необхідністю відвідування суб’єктам господарювання дозвільних органів, спрощення, у межах чинного законодавства, порядку надання документів дозвільного характеру та погоджень.

           У дозвільному центрі представники дозвільних   органів та державні адміністратори діють за принципом організаційної єдності щодо видачі документів дозвільного характеру, переоформлення, видачі  дублікатів,  анулювання документів дозвільного характеру.

           Принцип організаційної єдності - принцип, згідно з яким видача  документів  дозвільного характеру (переоформлення, видача дублікатів,  анулювання) суб'єктам господарювання здійснюється в дозвільному центрі шляхом взаємодії представників  дозвільних органів, що забезпечується державним адміністратором у порядку, встановленому цим Законом; 

          Принцип мовчазної згоди - це принцип,  згідно  з  яким  суб'єкт господарювання набуває право на провадження певних дій щодо здійснення  господарської діяльності або видів господарської діяльності без отримання  відповідного документа дозвільного характеру, за умови якщо суб'єктом   господарювання або уповноваженою  ним  особою подано в установленому порядку заяву та документи в повному обсязі, але у встановлений законом строк документ дозвільного характеру або рішення про відмову у його видачі не видано або не направлено;

          Але, необхідно зазначити, що принцип мовчазної згоди не позбавляє дозвільні  органи  обов’язку  видати  документ  дозвільного  характеру  або прийняти  рішення  про  відмову  у  його  видачі.

          Документ дозвільного характеру - дозвіл,  висновок,  рішення, погодження,  свідоцтво,  інший  документ,  який  дозвільний  орган зобов'язаний видати суб'єкту господарювання у  разі  надання  йому права  на  провадження  певних  дій  щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності та/або без наявності якого  суб'єкт  господарювання не може проваджувати певні дії щодо здійснення  господарської  діяльності  або   видів   господарської діяльності.

         Для отримання документа дозвільного характеру суб'єкт господарювання або уповноважена ним особа подає державному адміністратору, який здійснює прийом суб'єктів господарювання  в дозвільному центрі, заяву, форма якої затверджується Кабінетом Міністрів  України за поданням уповноваженого органу та за погодженням з дозвільними органами.

        До заяви додаються  документи, необхідні для видачі документа дозвільного характеру, передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа.

       Документами, необхідними  для  видачі  документа  дозвільного характеру,  можуть   визначатися   документи,   що   безпосередньо пов'язані  з  підтвердженням  можливості  суб'єкта  господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або види господарської діяльності.

        Заява та документи,  що додаються до неї,  подаються в одному примірнику особисто суб'єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною  особою - підприємцем) або уповноваженою ним особою.

       Державний адміністратор перевіряє  документи,  що посвідчують особу заявника,  та реєструє  заяву  і  документи,  що додаються до неї, в журналі.

       Забороняється вимагати від заявника для одержання документа дозвільного   характеру документи, не передбачені законодавством.

       Заявник несе відповідальність за достовірність відомостей, зазначених у заяві та документах, що додаються до неї. 

 

       Заява та документи, що додаються до неї, передаються державним адміністратором до регіональних або місцевих дозвільних органів  у  день реєстрації заяви або протягом наступного робочого дня.

 

    До відома суб`єктів господарювання району:

            Для отримання документа дозвільного характеру або реєстрації декларації відповідності  матеріально - технічної  бази вимогам законодавства  звертатися до державних адміністраторів в Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: Хмельницька область, смт. Теофіполь, вулиця Б.Хмельницького, 9,  1-й поверх. Тел. 2-00-41.

 

Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz