lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова
Професія за покликанням.
Серед тисяч професій, що є в сучасному світі, професія правоохоронця вирізняється тим, що її представники стоять на варті порядку, контролюють дотримання законів і перешкоджають виникненню безладу у державі. І як би не ставилися громадяни до працівників міліції, слід визнати, що, виконуючи свій обов'язок, виявляючи і перешкоджаючи скоєння правопорушень, правоохоронці чітко та злагоджено виконують своє основне завдання – забезпечують охорону громадського порядку, оберігають спокій громадян, захищають їх законні права.
У цієї нелегкої професії є своя специфіка. Перше, до чого потрібно бути готовим, це - ненормований робочий день, нічні чергування, виклики на події, які входять в компетенцію служби, відрядження,  робота у свята та вихідні. До даних "переваг" також варто додати неоднозначне відношення співгромадян до співробітників МВС. Що ж привертає в професії? Самі міліціонери відповідають так: "Ця професія має бути дійсно покликанням".
Успішність виконання професійної діяльності забезпечують певні риси особистості, а саме: високий рівень розвитку сприйняття (цілеспрямованість, свідомість); добра концентрація уваги; гнучкість мислення; комунікативні здібності; високий рівень розвитку розумових процесів; ініціативність; наполегливість; цілеспрямованість; рішучість (здатність швидко і самостійно приймати рішення).
Дещо негативний образ міліціонера, що склався у сучасному соціумі - це не більше, ніж негативні наслідки перехідного періоду розвитку нашого суспільства. Насправді, міліціонер - це професіонал високого рівня, до здібностей і рівня підготовки якого пред'являється безліч вимог, а відповідність їм дає йому змогу ефективно захищати правопорядок і законні інтереси громадян.
Тож, якщо Ви готові приєднатися до згуртованих рядів захисників злагоди, миру, спокою громадян, звертайтеся до нас. Вичерпну інформацію стосовно працевлаштування та вступу до вищих навчальних закладів системи МВС України Ви можете отримати в  райвідділі міліції (кабінети № 21).
Контактний телефон – 3 – 18 -10, 102.
 

 


                                                                                                                                                                                                          

Це необхідно знати не тільки батькам неповнолітніх дітей !

 

Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов’язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе в навчанні, спорті, мистецтві, а не в умінні «відриватись», як це прийнято називати на молодіжному слензі. Обмеження часу перебування неповнолітніх  дітей   у розважальних закладах, комп’ютерних клубах та інших суспільних місцях без супроводу батьків або осіб, які  їх заміщають, це важливий елемент ранньої профілактики правопорушень серед підлітків. Тому підприємці, неповнолітні та їх батьки мають знати, що закон України «Про охорону дитинства»   доповнено статею 201 такого змісту: Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері, розваг або закладах громадського харчування. Ця стаття забороняє дітям віком до 16 років перебувати з 22.00 до 6.00 в розважальних закладах і закладах громадського харчування без принаймні одного з батьків чи іншого законного представника.  Стаття дає право власникам таких закладів не допускати дітей до 16 років та вимагати в них показати документи.  Окрім цього в кодекс  України про адміністративні правопорушення введено статтю  180 – 1. Згідно якої за порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, передбачено відповідальність у вигляді штрафу. На посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.   За аналогічне правопорушення протягом року закон передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Шановні жителі  Теофіполя та району!
 
Теофіпольський РВ УМВС України в Хмельницькій області повідомляє, що в приміщені Теофіпольського РВ УМВС буде здійснювати прийом громадян:
25.07.2013 року з 15 до 17 години заступник начальника Управління внутрішніх справ в Хмельницькій області полковник міліції Данів Федір Теодорович.
26.07.2013 року з 12 до 14 години керівництво Управління ДАІ УМВС України в Хмельницькій області.
Ласкаво просимо.
Більш детальну інформацію можна дізнатись за телефоном. 102,   3-05-99, 3-18-10. 



Крадій скутерів затриманий
Останнім часом у базарні дні поблизу ринку нашого райцентру скоєно ряд крадіжок скутерів. Так, 30.05.13 мешканець Теофіполя залишив свій скутер біля приміщення редакції газети «Життя Теофіпольщини». Коли через деякий час повернувся, то не знайшов свого транспортного засобу вартістю 2.5 тисячі гривень. Звернувся за допомогою до міліції. Співробітники Теофіпольського РВ  вчасно виїхали на місце події, провели певні слідчі дії, але відразу вийти на слід злодія не вдалось.  Зловмисник  вірно прорахував обставини: адже у базарний день на ринку людно, мало хто на кого звертає увагу. Аналогічна ситуація повторилась 13.06.2013 із мешканцем с. Котюржинці, який позбувся транспортного засобу вартістю 4.8 тисяч гривень. Весь цей час працівники міліції робили свою потрібну, але непомітну стороннім особам роботу. Завдяки чому вирахували підозрюваного, розробили оперативні заходи щодо його затримання.   Спокуса легкої наживи підбадьорила крадія тому 07.07.2013 він знову вийшов на полювання. Вибравши знову ж таки не дешевого скутера (3 тис. грн.), скоїв його крадіжку, але завершити задумане не вдалось, так як був затриманий на гарячому співробітниками Теофіпольського РВ, які наздогнали та затримали крадія. Під час огляду речей затриманого громадянина Р. жителя м. Хмельницького в його сумочці виявлено документи на скутер, викрадений 30.05.13.   Під час спілкування затриманий повідомив,  що перший скутер він продав в  Хмельницькому, другий підготував для продажу. Вирішив запастись на майбутнє ще одним, але наступна спроба виявилась останньою. Завдяки злагодженим діям працівників Теофіпольського райвідділу викрадені транспортні засоби повернуто їх власникам. Злочинець понесе заслужене покарання у відповідності із-законом.
Звертаємось до жителів Теофіпольського району у яких можливо також було викрадено скутер, але вони по тій чи іншій причині не звертались в міліцію. Просимо Вас повідомити про такі факти, так як на даний час викрадач перевіряється на причетність до скоєння інших злочинів.

            
Микола Бабійчук, начальник РВ УМВС

  України у Хмельницькій області, підполковник міліції


Будьте обачними

Дотримуйтеся кількох простих порад, аби не стати жертвою злочинців. Не впускайте в дім незнайомих людей, які називають себе працівниками різноманітних служб та організацій і пропонують свої послуги. Пам'ятайте, що всі платежі Ви можете здійснювати через каси, поштові відділення, а не віддавати гроші будь-кому в руки. Вимагайте пред'явити документи чи вказати свій службовий телефон. Передзвоніть за цим номером та дізнайтеся, чи там справді є такий працівник та мету його візиту.

Кожен самотній пенсіонер повинен мати телефони комунальних, соціальних служб, центрів для одиноких громадян похилого віку на видному місці.

Не користуйтеся послугами незнайомців на вулиці, коли Вам пропонують швидкий заробіток, розіграш побутової техніки від фірми, якої не існує, миттєвий -виграш у лотерею. Не заводьте розмову з незнайомцями, ким би вони - ворожками, ясновидицями чи цілительками - не називалися. На будь-які питання, навіть найбезневинніші, не відповідайте, просто проходьте далі. Аферисту, який має дар гіпнозу, треба лише зупинити Вас "на хвилинку", розпочати під будь-яким приводом розмову, а вже далі перехожий і не зчується, як зніме з себе золоті прикраси та ще й винесе з домівки всі заощадження.

Не вірте незнайомцям, що пропонують купити лікарські засоби за дуже низькими цінами, а також рекламують чудо-засіб від усіх хвороб.

У дні отримання пенсій чи інших платежів намагайтеся відвідувати поштове відділення, банк разом з родичами чи людьми, яким Ви довіряєте.

Якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються обдурити, негайно телефонуйте до міліції.



Звіт
про службу дільничних інспекторів міліції
Теофіпольського району
 

З початку створення райвідділу міліції, служба дільничних інспекторів міліції була і залишається «кузнею кадрів» для інших служб райвідділу, тому, що саме в цій службі проходить формування особистості працівника міліції, не в залежності від попередньої професії, або навчання та проявляються його індивідуальні міліцейські здібності, які нерідко вдосконалюються на інших посадах.

Непоодинокі випадки, що в минулому дільничний інспектор міліції обіймає керівні посади в міськрайорганах внутрішніх справ, а то й в обласних управліннях. Також  історія служби ДІМ Теофіпольського РВ славиться й тим, що в 1994 році, дільничний інспектор міліції Теофіпольського РВ капітан міліції Сивак Василь Васильович, відразу був  призначений начальником Теофіпольського РВ УМВС, а згодом, вміло проявляючи організаторські здібності, він очолив Шепетівський МВ УМВС України в області, звідки пішов на заслужений відпочинок ветераном ОВС в званні полковника міліції.

Також, було б  несправедливо незгадати начальників служби ДІМ, Теофіпольського РВ - сьогодні пенсіонерів ОВС Атаманчука Г.М. та Стучинського А.С., які крім вагомого внеску в забезпечення правопорядку, здійснення профілактичних заходів та розкриття злочинів, являються учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Організація роботи працівників ДІМ Теофіпольського РВ УМВС України в Хмельницькій області побудована з урахуванням особливостей дільниці, розташуванням на ній важливих об`єків, підприємств, установ, організацій, а також кількості населення( приблизно 3500 чоловік населення на одного ДІМ). Так, на вісім дільничних інспекторів міліції припадає 21 сільська та 2 селищних ради.

Як позитив, слід відмітити, що протягом останніх років, значно більша увага стала приділятись здійсненню профілактики, застосуванні так званих превентивних заходів, зменшення адміністративного тиску на населення та спрямування роботи ДІМ на збільшення довіри до населення  та чуйного ввічливого ставлення до громадян. Щотижнево діяльність міліції висвітлюється в районних ЗМІ, та на інтернет-сайті Теофіпольського РВ, згідно графіку виступів дільничних інспекторів міліції  ними регулярно проводяться виступи на сходах сіл перед населенням,  в трудових колективах, у навчальних закладах.

Ще одним здобутком Теофіпольського РВ є перемога ДІМ Теофіпольського РВ Федорука О.М. на обласному конкурсі «Кращий за професією», участь у цьомуж всеукраїнському конкурсі, за результатами якого фото ДІМ Федорука О.М. занесено на дошку пошани МВС України. Крім цього у 2012 році, Українською федерацією професіоналів безпеки, у м.Чернівці, старший дільничний інспектор майор міліції Федорук Олег Миколайович, нагороджений дипломом всеукраїнської акції «НАШ АНІСКІН»

Ветеранами служби ДІМ Теофіпольського РВ УМВС, які й до цього часу надають корисні поради молодому поколінню ДІМ є голова ветеранської організації працівників ОВС Теофіпольського району Цимбалюк Георгій Петрович, Стучинський Анатолій Сергійович, Атаманчук Григорій Миколайович та багато інших пенсіонерів, які є завжди бажаними гостями в райвідділі та запрошеними на урочистостях та інших заходах ОВС.

Окрім цього варто зазначити спортивний потенціал служби ДІМ, на міжрайонних спортивних змаганнях у 2012 році. Поряд з тим, що Теофіпольський РВ зайняв І командне місце, три дільничних інспектори : Гончаров В.В., Триндюк А.Л., та Загородній Д.В., отримали медалі за зайняті перші місця в змаганнях по стрільбі та бігу. У січні 2013 на обласних змаганнях по стрільбі, дільничні інспектори : Гончаров В.В. та Триндюк А.Л. посіли почесне перше командне місце.

На території району діє чотири громадських формуванні з охорони громадського порядку, «Охорона Правопорядку»,  «Сокіл», «Титан», «Маяк».

На території сільських рад за якими закріплені громадські формування їх члени несуть службу по охороні громадського порядку згідно графіку патрулювання, допомагаючи дільничному інспектору міліції в розкриті злочинів та профілактиці правопорушень.


МІЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ, ЗАСТЕРІГАЄ, РАДИТЬ

ПРОФІЛАКТИКА ПОПЕРЕДЖЕННЯ КВАРТИРНИХ КРАДІЖОК

Кримінальна практика свідчить, що здебільшого зловмисники проникають у квартири чи домівки за відсутності господарів. Майже шістдесят відсотків таких крадіжок скоюється за наводкою.

Найпростішим способом захисту своєї квартири від посягань зловмисників є встановлення сигналізації службами охорони.

   На дверях рекомендується ставити замки двох різних типів, що конструктивно відрізняються один від одного: циліндровий та сувальний. Який би надійний не був замок, є сенс додатково захистити його від висвердлювання. Для цього підійде п'ятиміліметрова броненакладка із гартованого металу, встановлена між поверхнею дверей та самим механізмом. Лицьові замочні планки замка не повинні кріпитися гвинтами з прорізами для викрутки із зовнішнього боку.

Встановіть віконні ірати, змініть двері на більш надійні.

Не залишайте ключі від дверей квартири у схованках під килимком чи в іншому місці.

Виходячи .винести, сміття, зачиняйте за собою двері. Подбайте про те, щоб сходи та майданчик біля дверей були освітленими.

Якщо Ви тривалий час відсутні в помешканні, не варто розголошувати строк своєї відсутності. Доручіть наглядати за квартирою своїм рідним, близьким, тим, кому Ви довіряєте. Попросіть сусідів, щоб вони забирали пошту з поштових скриньок, заходили час від часу у квартиру, вмикали світло, аби створити ефект присутності господарів.

Шановні громадяни, будьте пильними. У жодному разі не повідомляйте незнайомцям, що живете самі чи маєте певні заощадження, дорогоцінності та не відчиняйте двері малознайомим людям, ким би вони не представилися.

 

ЩО РОБИТИ, КОЛИ ВАС ОБІКРАЛИ

Якщо Ви все ж стали жертвою квартирних крадіїв, не заходьте до квартири, адже якщо злочинець і досі там, він не зупиниться ні перед чим, намагаючись втекти.

Зверніться за допомогою до сусідів та зателефонуйте до міліції.

Не заходячи в помешкання, перевірте, чи немає там сторонніх, наглядайте за квартирою до приїзду працівників міліції.

У разі, якщо Ви побачили злочинців і не маєте змоги їх затримати, запам'ятайте їхні прикмети, одяг, марку, номер і колір автомобіля, у якому напрямку вони від'їхали.

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ СКОЄННЮ ЗЛОЧИНІВ ЩОДО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дотримуйтеся кількох простих порад, аби не стати жертвою злочинців. Не впускайте в дім незнайомих людей, які називають себе працівниками різноманітних служб та організацій і'пропонують свої послуги.'Пам'ятайте, що всі платежі Ви можете здійснювати через каси, а не віддавати гроші будь-кому в руки. Вимагайте пред'явити документи чи вказати свій службовий телефон. Передзвоніть за цим номером та дізнайтеся, чи там справді є такий.працівник та мету його візиту.

Кожен самотній пенсіонер повинен мати телефони комунальних, соціальних служб, центрів для одиноких громадян похилого віку на видному місці.

Не користуйтеся послугами незнайомців на вулиці, коли Вам пропонують швидкий заробіток, розіграш побутової техніки від фірми, якої не існує, миттєвий -виграш у лотерею. Не заводьте розмову з незнайомцями, ким би вони - ворожками, ясновидицями чи цілительками - не називалися. На будь-які питання, навіть найбезневинніші, не відповідайте, просто проходьте мимо. Аферисту, який має дар гіпнозу, треба лише зупинити Вас "на хвилинку", розпочати під будь-яким приводом розмову, а вже далі перехожий і не зчується, як зніме з себе золоті прикраси та ще й винесе з домівки всі заощадження.

Не вірте незнайомцям, що пропонують купити лікарські засоби за дуже низькими цінами, а також рекламують чудо-засіб від усіх хвороб.

У дні отримання пенсій чи інших платежів намагайтеся відвідувати поштове відділення, банк разом з родичами чи людьми, яким Ви довіряєте.

Якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються обдурити, негайно телефонуйте до міліції.

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ СКОЄННЮ

РОЗБІЙНИХ НАПАДІВ

Повертаючись увечері додому, будьте пильними, не поспішайте відійти від зупинки, спочатку роздивіться навколо. Намагайтеся ходити освітленими вулицями, уникаючи безлюдних дворів, парків, не скорочуйте свій маршрут.

Повідомте близьких про своє місцезнаходження та попросіть Вас зустріти.   .  .

За можливості, не виходьте на вулицю в стані алкогольного сп'яніння.

Якщо компанія, що йде Вам назустріч, поводиться агресивно чи викликає недовіру, краще перейти на інший бік вулиці чи повернути назад.

var container = document.getElementById('nativeroll_video_cont'); if (container) { var parent = container.parentElement; if (parent) { const wrapper = document.createElement('div'); wrapper.classList.add('js-teasers-wrapper'); parent.insertBefore(wrapper, container.nextSibling); } }
Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz