lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова

Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, що належать

до адміністративних послуг, видача яких здійснюється

через державних адміністраторів в ЦНАП

 

1. Декларація на початок виконання підготовчих робіт.

2. Декларація на початок виконання будівельних  робіт.

3. Декларація на готовність об’єкта до експлуатації.

4. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об'єктів): з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

5. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що здійснюють виробництво харчових продуктів підконтрольних державній ветеринарній службі та для агропродовольчих ринків.

6. Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та на початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

7. Декларація відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

8. Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

9. Погодження дорожнього перевезення небезпечних вантажів (крім міжнародних перевезень дорогами, що входять до затверджених маршрутів руху).

10. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

11. Дозвіл на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин.

12. Висновок державної санітарно – епідеміологічної експертизи щодо ввезення, реалізації та використання сировини, продукції (вироби, обладнання, технологічні лінії тощо) іноземного виробництва за умови відсутності даних щодо їх безпечності для здоров’я населення.

13. Висновок державної санітарно – епідеміологічної експертизи документації на розроблювані техніку, технології, устаткування, інструменти тощо.

14. Висновок державної санітарно – епідеміологічної експертизи документації щодо продукції, напівфабрикатів, речовин, матеріалів та небезпечних факторів, використання, передача або збут яких може завдати шкоди здоров’ю людини.

15. Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

16. Підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову.

17. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі.

18.Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів, у тому числі  військового та оборонного призначення.

19. Висновок державної експертизи землевпорядної документації щодо об'єктів, які підлягають обов'язковій державній експертизі.

20. Дозвіл на спеціальне водокористування.

21. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

22. Дозвіл на спеціальне використання об’єктів тваринного світу.

23. Декларація про утворення відходів.

24. Висновок державної екологічної експертизи.

25. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz