lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова

Відомості
 про здійснення Теофіпольською районною державною адміністрацією державної регуляторної політики

 

Реалізація державної регуляторної політики Теофіпольською райдержадміністрацією здійснюється відповідно до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, указами Президента України від 12.05.2005 року № 779 “Про лібералізацію підприємницької діяльності та державну підтримку підприємництва”, від 01.06.2005 року № 901 “Про деякі заходи щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики”, від 09.08.2008 року № 698/2008 “Про невідкладні заходи щодо вдосконалення державного регулювання господарської діяльності” та іншими нормативними актами з питань державної регуляторної політики щодо забезпечення системності та узгодженості прийняття регуляторних актів у сфері господарської діяльності, публічності та прозорості реалізації державної регуляторної політики.

З метою подальшого забезпечення додержання принципів державної регуляторної політики у листопаді 2015 року розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено реєстр власних регуляторних актів Теофіпольської районної державної адміністрації на 2016 рік з наведенням термінів здійснення заходів з відстеження їх результативності. Затверджено план-графік відстеження результативності власних регуляторних актів Теофіпольської районної державної адміністрації на 2016 рік та рішень сесії Теофіпольської районної ради (районною радою делеговано повноваження райдержадміністрації в частині здійснення заходів по відстеженню результативності регуляторних актів). Відповідна інформація розміщена в розділі “Регуляторна політика” на офіційному сайті райдержадміністрації.

План діяльності Теофіпольської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік оприлюднений шляхом розміщення  на офіційному сайті райдержадміністрації.

Під час розроблення проектів регуляторних актів та складання аналізів результативності регуляторних актів забезпечується контроль за дотриманням вимог Закону.

На виконання Указу Президента України від 09.08.2008 року №698/2008 “Про невідкладні заходи щодо вдосконалення державного регулювання господарської діяльності” проводиться робота по перегляду власних регуляторних актів з питань землекористування, будівництва та туризму, приведенню їх у відповідність із принципами державної регуляторної політики, визначеними статтею 4 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Крім того, до органів місцевого самоврядування району доведені методичні рекомендації щодо здійснення перегляду виданих ними регуляторних актів на відповідність їх положень принципам державної регуляторної політики та рекомендовано вжити заходів у даному напрямі.

З метою забезпечення принципів публічності та прозорості реалізації державної регуляторної політики забезпечується проведення публічних обговорень проектів регуляторних актів.

Запроваджено процедуру розгляду та обговорення проектів регуляторних актів з питань підприємництва на засіданнях координаційних рад з питань розвитку підприємництва при райдержадміністраціях. Проводились обговорення проектів регуляторних актів щодо встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб. Пропозиції координаційних рад враховувалися при прийнятті рішень сесій районної ради.

На виконання вимог статей 9 та 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань забезпечено розміщення проектів регуляторних актів в районній газеті «Життя Теофіпольщини». Крім того, в розділі “Регуляторна політика” забезпечено доступ до проектів та аналізу регуляторного впливу регуляторних актів, аналітичних звітів з відстеження результативності регуляторних актів, реєстру власних регуляторних актів Теофіпольської районної державної адміністрації на 2016 рік, плану діяльності Теофіпольської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, план-графіку відстеження результативності власних регуляторних актів Теофіпольської районної державної адміністрації та районної ради на 2016 рік.

Інформація про стан реалізації державної регуляторної політики на місцевому рівні оприлюднюється у районній газеті «Життя Теофіпольщини» та на офіційному сайті райдержадміністрації.


 

 

 

 

 

 

Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz