lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова
Головна » 2015 » Березень » 12 » Можливості, завдання та ризики реформи децентралізації в Україні
18:46
Можливості, завдання та ризики реформи децентралізації в Україні

12 березня Ткачук Анатолій Федорович, народний депутат України І скликання, директор Інституту громадянського суспільства, європейський експерт провів практичний семінар на тему: “Про початок реформи децентралізації в Україні: можливості, завдання, ризики”, в якому взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський.
Семінар проводився під головуванням заступника голови – керівника апарату Лесі Стебло та першого заступника голови обласної ради Віктора Адамського. Леся Василівна виступила із вступним словом, привітала учасників семінару та побажала усім присутнім конструктивної роботи.
Сьогодні в Україні прийнято ряд законодавчих актів та розпочато практичні кроки щодо реформування, метою якого є створення самодостатніх громад та наділення їх більшими повноваженнями щодо вирішення питань місцевого соціально-економічного розвитку і, відповідно, збільшення їх відповідальності за досягнуті результати.
На території Хмельницької області є 1451 населених пунктів, із них міських – 37, об’єднаних у 13 міських та 24 селищних ради, а також 1414 сільських, що належать до 568 сільських рад. То ж необхідність у об’єднанні жителів багатьох населених пунктів області у життєздатні громади є очевидною і давно назріла.
Процеси децентралізації, що розпочалися в державі значно актуалізували роботу в цьому напрямі в регіоні та підвищили відповідальність виконавців.
Дуже важливо з самого початку цієї роботи з’ясувати та усвідомити практичні аспекти процесу реформування децентралізації, набути необхідних знань та навичок, щоб кожен на своєму рівні якісно виконав покладену на нього місію, а всі разом – досягнули покращення життя людей у громадах.
Завдання влади області – організація в регіоні практичної децентралізації, невід’ємною складовою якої є навчання ключових виконавців.

За матеріалами веб-сайту Хмельницької ОДА.

Переглядів: 494 | Додав: Sapelkin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2025
Конструктор сайтів - uCoz