Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій

Податкова
Головна » 2013 » Листопад » 18 » Ще один успіх
12:50
Ще один успіх
Минулої суботи в місті Городок Хмельницької області проходила відкрита першість ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 року народження і молодших.
Успішно виступила на цих змаганнях команда юних спортсменів Кунчанського відділення РМ ДЮСШ «Колос» та секції  ФГ «Кунчанський». До речі, почесне право
підняти прапор було надано Ніні  Богдан, віце-чемпіонці України 2013 року серед кадетів першості. З десяти команд  наші юні важкоатлети зайняли п’яте місце.
Ніна Бондан  знову  покращила свій результат у ваговій категорії (35 кг ) та посіла перше місце.У ваговій категорії (40 кг) перемогла Вероніка Магдійчук.
Другим (48 кг) став Володимир Квасюк. Загалом усі семеро членів команди покращили свої результати.
Завдяки голові ФГ «Кунчанський» Володимиру Пицюку, який профінансував поїздку на змагання, наші діти мали змогу взяти участь та здобути призові місця.

Переглядів: 526 | Додав: Sapelkin | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.