lorem

admteof@ukr.net

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ПЕРЕЛІК інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту Теофіпольського району

Приймальням «гарячої телефонної лінії» для надання консультативної допомоги населенню щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій
Телефони " Гарячої лінії" Райдержадміністрації:3-12-34; 3-06-63

Все про субсидії

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН
Безпека громадян
Меню сайту
Повідомлення
Голодомор
Податкова
Головна » 2014 » Лютий » 10 » У Сочі Україна представила концепцію власної Олімпійської Заявки - Львів-2022
12:22
У Сочі Україна представила концепцію власної Олімпійської Заявки - Львів-2022

У головному Медіа-центрі Олімпійських Ігор у Сочі Україна представила членам Міжнародного олімпійського комітету, спортсменам і вболівальникам - концепцію Олімпійської Заявки - Львів-2022.

"Над Олімпійським Сочі майорить український прапор. Цей прапор - не просто символ України. Це символ нашої віри в перемогу тут, в Сочі. У той час, коли наші спортсмени - хто вже фінішував у змаганнях, а хто проводить останні тренування і налаштовується на боротьбу, - їм всім потрібна наша підтримка. Цей прапор піднято - щоб вони знали: вся Україна, від Луганська до Львова і від Севастополя до Чернігова - вболіває за нашу Олімпійську збірну. І ми очікуємо, що український прапор підніметься і над сочинськими п'єдесталами", - звернувся до українських спортсменів і вболівальників Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

Він також заявив, що Уряд України підвищив премії для олімпійських чемпіонів на 25% у порівнянні з Олімпіадою в Лондоні в 2012 р. - за золото в Сочі спортсмени отримають більше 1 млн. грн., за срібло - 680 тис. грн. , за бронзу - 470 тис. грн.

Президент Національного олімпійського комітету, Сергій Бубка заявив: "Перша українська Олімпійська кампанія - це перший і найважливіший крок у серйозній роботі з розкручування України в її прагненні стати господинею Олімпіади. А то, що Ігри потрібні Україні - не викликає сумніву. Країні потрібні такі проекти". Сергій Бубка також додав, що Заявка на Олімпіаду-2022 - це важливий крок у популяризації України в цілому, і Карпатського регіону та Львова. Сергій Бубка також висловив сподівання, що "Олімпійська заявка Львова надихне молодь приділяти більше уваги зимовим видам спорту". "Традиційно склалося, що українці сильніші в літніх видах спорту; в той же час ми спостерігаємо підвищений інтерес населення до зимових видів спорту; Олімпіада-2022 у Львові лише посилить цей інтерес і створить необхідні умови", - заявив Президент НОК.

Тим часом, Генеральний директор Заявочного комітету Львів-2022 Сергій Гончаров розповів про заявочний процес. "Тут, на Олімпійських іграх, як ніде відчувається дух змагання. Сьогодні змагаються не тільки спортсмени, а й держави - ​​за право приймати майбутні Ігри. Україні непросто буде перемогти - наші конкуренти - сильні члени Олімпійської родини. Багато міст з їх числа і не тільки - мають досвід подачі заявок, яку Україна готує вперше. Але ми готові до конкуренції . Наш Заявочний файл готує одна з найбільш професійних команд у світі - це консорціум компаній "Кене", "Тенея", "Популос", "Майстер Концепт" і " PWC " . Керівники цих компаній широко відомі у світі спортивного менеджменту. Їх провідні фахівці готували такі успішні заявки, як "Пекін - 2008", "Ванкувер - 2010", "Лондон - 2012", "Сочі - 2014", "П’єнчанг-2018", "Токіо-2020". Олімпійське експертне співтовариство, присутнє тут у Сочі, з цікавістю поставилося до інформації про українську заявці. Але яким би не було рішення МОК про заявку України - Звичний файл вкрай важливий для всієї країни, тому що дає розуміння стратегії розвитку регіону, туризму і спорту. Заявочний файл - це по суті невід'ємна частина Стратегії розвитку країни і регіону на довгі роки", - сказав Сергій Гончаров.

Він також зазначив, що заявка Львів-2022 унікальна. В умовному радіусі 5-ти годин їзди від Львова на автомобілі - проживає більше 21 млн. людей. І щоб ефективніше використовувати потенціал міста Львова та усіх Карпат, необхідно розвиток інфраструктури та туристичних об'єктів.

У свою чергу Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін наголосив, що українці завжди цікавилася зимовими видами спорту. Однак спортивна інфраструктура Карпатського регіону розвинена недостатньо. Відповідно, і українці, й іноземні гості виграють від того, що в Україні, в безпосередній близькості до кордону з Євросоюзом, з'являться сучасні спортивні об'єкти. А економічний ефект від підготовки до Олімпіади-2022 відчує вся країна. "Ігри-2022 дадуть поштовх для розвитку регіону мінімум на 20-30 років вперед. І цей поштовх відчує вся Україна, оскільки для виконання робіт знадобиться продукція промислових підприємств по всій країні", - заявив Равіль Сафіуллін.

У свою чергу заступник міського голови Львова, Андрій Москаленко запросив журналістів, спортсменів та олімпійських експертів відвідати Львів, щоб особисто переконатися в унікальності стародавнього міста і насолодитися відпочинком у Карпатах. «Львів - цікавий, мультикультурний і гостинне місто з багатою історією, його величезна культурна спадщина - це нове відкриття для світової спільноти. Центр нашого міста внесений до світової спадщини ЮНЕСКО. А найбільшою нашою цінністю є люди, які живуть у нашому місті. Саме завдяки їм місто має таку чудову атмосферу. У Львова вже є досвід проведення міжнародних спортивних подій, наприклад Євро-2012, і ми будемо готові на найвищому рівні приймати Олімпіаду - 2022", - заявив Андрій Москаленко.

Також під час презентації концепції Заявки-2022 , Олександр Вілкул та Сергій Бубка презентували Логотип Заявки. Логотип - важлива складова Заявки Львів-2022 , її "обличчя", за яким весь світ буде дізнаватися про Україну, Львів та Карпати. Логотип був розроблений кращими дизайнерами відомих міжнародних компаній " North Design " і " Теneo " , які мають досвід розробки логотипів і позиціонування Олімпіад і Чемпіонатів світу. Всього було розроблено 4 проекти логотипу, які враховували культурні, історичні, географічні та спортивні особливості Львова та Карпатського регіону. Офіційний логотип Заявки Львів-2022 обрали українці. Для цього на сайті www.lviv2022.in.ua було проведено відкрите голосування. За Логотип-переможець проголосували більше 32 000 користувачів. А всього в голосуванні взяли участь майже 60 000 українців.

"Пишаюся, що наш Логотип обраний не в кабінетах, а громадянами, на відкритому голосуванні. Цей Логотип об'єднує відкритість Львова світу, його привітність , толерантність і багатокультурність, а також поєднання глибокої історії та унікальних природних умов", - заявив Олександр Вілкул.

 

 

Довідково

У листопаді 2013 Україна подала декларацію в МОК з підтвердженням намірів взяти участь у конкурсі на право проведення в 2022 році Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор.

У березні 2014 заявочний комітет «Львів-2022» направить до МОК (Міжнародний олімпійський комітет), до Лозанни (Швейцарія) Заявочний файл, який буде ретельно проаналізований експертами.

Заявочний файл - це основний документ, які подають в МОК всі міста, що претендують на проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор. Він містить докладний опис концепції підготовки і проведення Олімпіади, об'єктів інфраструктури, впливу проекту на навколишнє середовище і т.д. У випадку з Україною, Заявочний файл, по суті, є, частиною Стратегії розвитку Карпатського регіону та міста Львова.

Разом із Заявочним файлом, Заявочний комітет зобов'язаний подати до МОК так званий Фото-файл - з текстовим і візуальним описом олімпійських об'єктів. Також до Заявочного та Фото-файлів, Заявочний комітет зобов'язаний додати зобов'язання Уряду України, що гарантують виконання всього комплексу робіт, пов'язаних з підготовкою та проведенням Олімпіади на випадок, якщо МОК дасть Львову право приймати Олімпіаду -2022.

 Фінальне рішення про перелік країн, які увійдуть в так званий Short List, МОК прийме у липні 2014. Фінальне рішення про те, яка країна прийматиме зимові Олімпійські і Паралімпійські ігри 2022, МОК прийме в липні 2015 в Куала-Лумпур (Малайзія).

Крім України, на даний час, в боротьбі за право приймати найбільший зимовий спортивний захід планети змагаються Польща та Словаччина (спільна заявка), Казахстан, Норвегія і Китай.

Переглядів: 594 | Додав: Sapelkin | Теги: У Сочі Україна представила концепці | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Історія
Герб
Вибори 2015
Вибори
Реформи в Україні
РЕФОРМИ
Підтримай АРМІЮ
Відправ СМС на номер 565
Пошук
Форма входу
Меню
Підписка

Введіть свою email адресу:

Отримуйте свіжі новини

Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 27
Гостей: 27
Користувачів: 0

Банери
Установите Flash player для просмотра!
Вверх
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz