Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, Департамент освіти та науки облдержадміністрації стурбовані станом, що склався з пожежами та загибеллю людей на них.
Найстрашніше те, що на пожежах гинуть діти. За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 300 дітей щорічно, а це майже три класи школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян!
Легковажне поводження малечі з вогнем, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!
Не допускайте дитячих пустощів з вогнем !
Зберігайте сірники та легкозаймисті матеріали в недоступних для дітей місцях.
Не дозволяйте дітям:
розпалювати багаття, газові плити, вмикати електричні і нагрівальні прилади;
не забувайте, виходячи з дому, перевірити, чи не залишені вами сірники в доступних для дітей місцях. Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
|