Правове виховання - це виховна діяльність школи, сім’ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості, навичок і звичок правомірної поведінки школярів. Правові знання, засвоєні на уроках, поглиблюються і розширюються у позакласній виховній роботі. У правовиховній роботі школи важливу роль відіграє залучення учнів до посильної діяльності, яка передбачає певний обсяг правових знань, умінь та навичок.
В рамках Всеукраїнського тижня права, завідувачем сектору ОПУСФВ служби у справах дітей А.Шайногою, спеціалістами ТРЦСССДМ О. Трайчун та Н. Скрильніковою проведено зустрічі з учнями 10 класу Те
... Читати далі »
Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.
14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.
14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. ... Читати далі »
Програма діяльності Уряду передбачає реалізацію антикорупційного законодавства, створення Національного агентства з питань запобігання корупції та Національного антикорупційного бюро, моніторинг способу життя держслужбовців, реформування судової системи та МВС. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду, представляючи програму діяльності Кабінету Міністрів.
Арсеній Яценюк нагадав, що Урядом та Президентом України було розроблено пакет із п’яти антикорупційних законів, які вже ухвалені Парламентом: «Тепер йде мова про реалізацію прийнятих законів. У першу чергу - створення і запуск роботи Національного антикорупційного бюро, створення і ефективна діяльність Національної агенції
... Читати далі »