В грудні цього року в Теофіпольському районі традиційно проводився Всеукраїнський тиждень права, присвячений проголошенню Загальної Декларації прав людини та Дня прав людини. Даний захід спрямований на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих людських цінностей, які охороняються правом, на досягнення добробуту.
В рамках Всеукраїнського тижня права, спеціалістами Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено правовий захід «Подорож у країну казок» з учнями Теофіпольськ
... Читати далі »
Під час державного візиту до Республіки Польща Президент Петро Порошенко провів переговори із своїм польським колегою Броніславом Коморовським. У ході зустрічі «віч-на-віч» та у розширеному форматі глави двох держав обговорили низку питань двостороннього співробітництва, зокрема взаємодію у євроінтеграційній сфері.
Президент України привітав завершення Польщею процедури ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. "Сьогодні історичний момент - підписана грамота про ратифікацію Угоди між Україною та ЄС. Це нова історична реальність, процес зближення України з ЄС".
Сьогодні поняття «федералізація» в українському суспільно-політичному середовищі слугує виключно для прикриття сепаратизму, намірів розхитати, розвалити державу.
Нині у світі за федералізацію України виступають переважно російські політики та підконтрольні їм ЗМІ. Однак, після анексії Криму та російської агресії на сході України ці ідеї, цілком обгрунтовано, сприймаються як антиукраїнські.
Сучасна Україна, як і будь-яка інша держава світу, не є однорідним національно-державним утворенням. Проте федералізація (тобто перетворення цілісної держави на федеративну) навіть теоретично не може вирішити культурні, мовні, релігійні, етнографічні, національні питання. Навпаки – через зовнішнє «підігрівання» слугувала б основою для поглиблення розколу та ослаблення держави.
1. Замість того, щоб зн
... Читати далі »